Národ.sk Aktivity SNJ Sodomisti neprešli
Sodomisti neprešli PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Aktivity SNJ
Napísal SNJ   
23.05.2010 14:04

Pochod homosexuálov v Bratislave sa napokon neuskutočnil. Vďaka tomu, že sa našlo dostatok ľudí, ktorí prišli vyjadriť svoj nesúhlas s touto zvrátenosťou a s verejným propagovaním sexuálnych úchyliek na verejnosti, rovnajúcich sa priam exhibicionizmu.

Dusná atmosféra, aká panovala na Hviezdoslavovom námestí, nemala obdobu. Odporcovia pochodu sa nakrátko dostali aj medzi sodomistov, boli však odtiaľ vytlačení policajnými ťažkoodencami, ktorí napokon sodomistov obkľúčením hermeticky uzavreli.

Aktivisti protestujúci proti tejto zvrátenosti teda stáli tvárou v tvár policajným ťažkoodencom a dávali najavo nesúhlas s týmto podujatím. Nešlo pritom o akýchsi "extrémistov", ale o obyčajných ľudí, ktorým zdravý rozum hovorí, že zvrátenosti sa propagovať verejne nemajú a že homosexuálne zväzky sú nielen proti prírodným zákonom, ale aj proti spoločnosti.

Aj členovia a sympatizanti SNJ prišli vyjadriť svoj nesúhlas s touto zvrátenosťou. Rozvinuli transparenty a tak si mohli aj sodomisti a celá verejnosť prečítať nesúhlasné stanoviská k pochodu. Napokon polícia neodporučila pochod zrealizovať, pre údajné bezpečnostné riziko, keďže dochádzalo k drobným potýčkam. Nasadenie množstva policajtov, ako aj monitorovacieho vrtuľníka stálo nemálo finančných prostriedkov, preto bolo jednoduchšie podujatie zrušiť, ako to radi predstavitelia bratislavskej samosprávy robia.

Je len zaujímavé, že práve predstavitelia samosprávy takéto jednoduché riešenie neprijali, hoci sa hlásia aktívne ku kresťanskej orientácii a tá považuje homosexualitu za zvrátenosť. Napokon sa sodomisti presunuli do Petržalky, chránení policajnými ťažkoodencami, ktorí predtým museli cestu cez most doslova prerúbať obuškami, keďže ju zahatali odporcovia sodomistov. Zásah bol neprimerane brutálny, keď zasahujúci policajti bili ešte aj neškodných na zemi ležiacich ľudí a niekoľko ľudí sa takmer ušliapalo a padlo z mosta, po tom ako boli hnaní obuškami a štítmi. Napriek tomu možno povedať - Sodomisti neprešli!!!

A filmár Eugen o všetkom zas "objektívne" poinformoval...

 

Najnovšie číslo

Podporte referendum

Anketa

Prispejete na verejnú zbierku na sochu panovníka Rastislava?
 

Rodný dom ThDr. Tisa

» PayPal transfer «
Výška Vášho príspevku:
* Vyberte čiastku a kliknite na tlačidlo vyššie „Oprava Tisovho domu“

Komu prispievam?
Ako prispieť cez PayPal?

Zábavná Anti SME kampaň

No images