Pozvánka PDF Tlačiť E-mail
Spoločnosť pre zachovanie tradícií - Aktivity SZT
Napísal Admin   
30.04.2014 07:56
Pozývame Vás na slávnostné otvorenie hudobného leta z príležitosti 300. výročia vysvätenia morovej kaplnky v Hronskom Beňadiku, dňa 3. mája 2014.

Program sa začne o 10.00 hodine na rytierskom hrade v Hronskom Beňadiku. V bohatom programe budú hosťami hudobného skladateľa a básnika Stanislava Pánisa umelecké súbory z Hronského Beňadika, Kozároviec, Novej Dediny, Čaky a Nitry.

V programe detskej recitácie básní Stanislava Pánisa vystúpia Rastislava Horvátová, Bibiana Puková a Anička Kadlecová

Špeciálnym hosťom otvorenia hudobného leta bude známy hudobný umelec Ján Greguš so svojim pripraveným programom.

Súčasťou programu bude spoločný sprievod cez obec za spevu kresťanských piesní na svätú omšu, ktorá sa bude konať v Katedrále v Hronskom Beňadiku, pri príležitosti 300. výročia vysvätenia morovej kaplnky, ktorú bude celebrovať nitriansky biskup, J.E. Mons. Viliam Judák.

Po svätej omši pokračuje program slávnostným banketom s občerstvením a osviežením sa pre všetkých prítomných hostí v rámci slávností. Slávností sa zúčastnia aj kandidáti na poslancov do európskeho parlamentu za Kresťanskú Slovenskú Národnú Stranu, ktorí radi odpovedia na vaše zvedavé otázky.

Občerstvenie zabezpečuje reštaurácia Kohút z Nitrianskeho Rudna v spolupráci so známym slovenským cukrárom Jurajom Gomorym z obce Plavé Vozokany.
Pozvánka
 

Najnovšie číslo

Podporte referendum

Anketa

Prispejete na verejnú zbierku na sochu panovníka Rastislava?
 

Rodný dom ThDr. Tisa

» PayPal transfer «
Výška Vášho príspevku:
* Vyberte čiastku a kliknite na tlačidlo vyššie „Oprava Tisovho domu“

Komu prispievam?
Ako prispieť cez PayPal?

Zábavná Anti SME kampaň

No images