Národ.sk Komentáre HAARP a zemetrasenie v Japonsku
HAARP a zemetrasenie v Japonsku PDF Tlačiť E-mail
Komentáre
Napísal Miroslav Šuňal   
14.03.2011 14:05

Šokujúca teória: Za apokalypsou je americká tajná zbraň! S touto informáciou nás dnes zaplavili všetky internetové portály. To, čo sme si dovolili už dávno tvrdiť, že na svete je vyvinutá zbraň neuveriteľnej sily, ktorou sa dokáže ovplyvňovať počasie alebo vyvolávať zemetrasenia sa stáva realitou aj pre tých, ktorý tieto teórie dodnes označovali za konšpiračné. Prírodná katastrofa alebo cielený útok na ekonomiku? Položiť si túto otázku vás donúti video ktoré sa stalo po nešťastí v Japonsku hitom na internete.

Kanadský novinár žijúci v Japonsku v ňom totiž tvrdí, že zemetrasenie vyvoláva americká geofyzikálna zbraň HAARP. Dokonca prezradil, že japonský minister financií mu v rozhovore priznal, že Spojené štáty sa jeho krajine vyhrážali zemetrasením s cieľom ovládnuť tamojší finančný systém. Novinár Benjamin Fulford, ktorý sa niekoľko rokov venuje téme tajne zbrane schopnej meniť počasie, bol sedem rokov šéfom ázijskej redakcie časopisu Forbes. Rezignoval v roku 2005, ako sám tvrdí, kvôli nadmernej cenzúre. Pred dvomi rokmi uverejnil na internete krátky dokument o tom, ako Američania zastrašujú a zneužívajú technológiu HAARP. Ide o vyslanie miliónov wattov mikrovĺn do ionosféry, ktorá sa zahreje a energetické odrazy vyvolajú zemetrasenie. SYSTÉM HAARP - HIGH FREQUENCY ACTIVE AURORAL RESEARCH PROGRAM.

Svetovému spoločenstvu je program HAARP prezentovaný iba ako vedecký výskumný projekt, ktorého cieľom je údajne hľadanie spôsobov ako zlepšiť rádiové spojenie. Ale program obsahuje vojenskú zložku, a tá je najdôležitejšia. USA si stanovili za cieľ v priebehu týchto prác vytvoriť geofyzikálna zbraň. Priestor v okolí Zeme – atmosféra, ionosféra a magnetosféra môže byť modifikovaný, teda zmenený. Bolo vytvorených a funguje päť vysielačov rozličnej kapacity za účelom cieleného pôsobenia na životné prostredie ľudí s pomocou rádiových vĺn vysokej frekvencie. Tri vysielače sa nachádzajú na Škandinávskom polostrove v Tromse. V roku 1997 na Aljaške sprevádzkovali rádioelektronickú stanicu s výkonnosťou 3 a pol milióna wattov. Na poli o rozlohe 13 hektárov nainštalovali 180 antén. Približne pred dvomi rokmi bol spustený ešte jeden vysielač na ostrove Grónsko. Je trikrát výkonnejší ako aljašský.

Vysielače HAARP – to je kvalitatívne nová úroveň technológie. Ich výkonnosť je ťažké si predstaviť. Keď ich zapínajú, rovnováha prostredia okolo Zeme sa narušuje. Ohrieva sa ionosféra. Američanom sa už darí vytvárať kilometer dlhé umelé plazmové útvary – obrazne povedané, sú to obrovské guľové blesky. V priebehu experimentov Američania docielili vzájomné pôsobenie umelých plazmových útvarov a magnetosféry Zeme. A to už umožňuje hovoriť o možnosti vytvorenia integrálnych systémov geofyzických zbraní. Úplne opísať efekt použitia geofyzikálnej zbrane v plnom rozsahu nie je nijako možné. Čo sa stane s prostredím okolo Zeme, ak by bolo zapnutých na plný výkon päť vysielačov HAARP, si moderná fyzika netrúfa povedať. Integrálne systémy geofyzikálnych zbraní sú práve preto hrozivé, že atmosféra, ionosféra a magnetosféra Zeme sa stávajú nielen objektmi pôsobenia vysielačov, ale aj súčasťou týchto systémov zbraní. Prostredníctvom použitia HAARP môže byť vo vybranom regióne úplne prerušená námorná a vzdušná navigácia. Blokované rádiové spojenie a rádiolokácia. Znefunkčnená elektronická aparatúra kozmických prístrojov, rakiet, lietadiel a pozemských systémov. Vo vybranej oblasti môže byť zastavené používanie všetkých druhov zbraní a techniky. Integrálne systémy geofyzikálnych zbraní môžu vyvolať rozsiahle havárie v akýchkoľvek elektrických sieťach, na ropovodoch alebo plynovodoch.

Ďalšou úrovňou je negatívne pôsobenie na biosféru, vrátane psychického stavu a zdravia obyvateľstva celých krajín. Zladená práca piatich vysielačov môže priviesť ku geofyzikálnym, geologickým a biologickým kataklizmám celoplanetárneho rozsahu. Vrátane katastrof nezvratného charakteru. Inak povedané, bude zmenené životné prostredie ľudí. Fungujúci systém HAARP pokrýva severnú pologuľu od pólu do 45° severnej šírky (južné pobrežie polostrova Krym). Od roku 2002 sa v Európe a Ázii dajú pozorovať katastrofické povodne a suchá, hurikány na spôsob Katrina pri pobreží Severnej Ameriky, obrovské tornádo pri pobreží Talianska, kde sa odjakživa nevyskytovali – všetko to umožňuje hovoriť o tom, že všetky tieto javy súvisia s testovaním systému HAARP.

A čo sa stane, ak Američania vytvoria takýto systém aj v južnej pologuli Zeme? V roku 2002 ľavicoví poslanci Štátnej dumy Ruska poslali výzvu adresovanú vládam všetkých členských štátov OSN o hrozbe, ktorá visí nad ľudstvom. Odpoveďou na to im bolo mlčanie. Je treba podotknúť, že Zem je živý organizmus. Teraz sa však situácia zmenila. Prinajmenšom na dvoch miestach na Zemi: na Aljaške a v Grónsku. Vyžarovanie americkej HAARP na Aljaške prevyšuje intenzitu prirodzeného vyžarovania slnka v rozsahu 10 MHz o sto tisíc až milión krát. V súčasnosti americké vysielače HAARP predstavujú závažný problém pre pozemskú civilizáciu. USA de facto ohrozujú celé ľudstvo.

S pomocou svojho mimoriadne silného žiarenia HAARP pôsobí predovšetkým na ionosféru Zeme. To je taký priestor v okolí Zeme, ktorý je zaplnený aktívnymi ionizovanými atómami. Vyžarovanie, pôsobiac na atómy, im poskytuje dodatočnú energiu a ich elektrónové obaly sa zväčšujú približne 150 krát v porovnaním s bežným stavom. Takýto proces sa nazýva „napumpovanie“. V dôsledku neho vznikajú plazmoidy. Je ich dobre vidieť s pomocou radarov. Umelo vytvorený plazmoid môže byť využitý pre mierové aj vojenské ciele. V prípade maximálneho „napumpovania“ môže prerušiť akékoľvek rádiové spojenie. Ak sa však vytvoria podmienky, v ktorých ionizovaný atóm „zhodí“ dodatočne vytvorenú energiu, bude to pôsobiť ako laserový lúč. Takýmto spôsobom sa rieši úloha funkčného ochromenia elektronických systémov protivníka. Za určitých podmienok „napumpovania“ super veľké atómy zhadzujú impulzy vĺn takého typu a takej úrovne, že môžu pôsobiť na psychiku človeka. A práve toto sa nazýva geofyzikálna zbraň. Okrem toho, ďalšie práce v programe HAARP poskytnú Američanom reálnu a rýchlu možnosť získať do svojich rúk nielen geofyzikálne a klimatické, ale aj psychotronické zbrane. V prípade ich použitia ľudia ani nedokážu pochopiť, že ich myšlienky, želania, vkusy, ich voľba jedla a oblečenia, nálady a politická orientácia sú ovplyvňované operátormi zariadenia na spôsob HAARP.

Ako vidíme, geofyzikálne zbrane pôsobia na podnebie Zeme. Okrem toho, príroda, ako živý organizmus, reaguje na ožarovanie touto zbraňou, a to tiež ovplyvňuje podnebie Zeme. Na zmenu podnebia našej planéty taktiež pôsobí skleníkový efekt, spôsobený výrobnou činnosťou ľudstva; medziľadové obdobie oteplenia, ktoré bude trvať mnohé tisícročia; obdobie slnečnej aktivity o dĺžke 1850 rokov, vrchol oteplenia v súlade s ktorým nastane v 24. storočí. Tri faktory z piatich závisia od človeka a svetové spoločenstvo, kým nie je neskoro, musí zjednotiť svoje úsilia v zápase s týmto zlom.

 

Najnovšie číslo

Podporte referendum

Anketa

Prispejete na verejnú zbierku na sochu panovníka Rastislava?
 

Rodný dom ThDr. Tisa

» PayPal transfer «
Výška Vášho príspevku:
* Vyberte čiastku a kliknite na tlačidlo vyššie „Oprava Tisovho domu“

Komu prispievam?
Ako prispieť cez PayPal?

Zábavná Anti SME kampaň

No images