Národ.sk Komentáre Zastrašovanie
Zastrašovanie PDF Tlačiť E-mail
Komentáre
Napísal Miroslav Šuňal   
19.02.2013 09:43
Vážení priatelia.

Tieto riadky píšem pod vplyvom udalostí, ktoré sa udiali za posledných pár hodín. Udalostí, ktoré sú svojim obsahom rozdielne a predsa sú si také blízke. Aj dnes je totiž vykonávané hrubé zastrašovanie a existenčné ničenie uvedomelých národovcov na Slovensku. Udalosti, ktoré sa odohrali a odohrávajú, sú realitou, nie sú výplodom fantázie.

Žiaľ, aj dnes si mnohí z vás čitateľov týchto riadkov neuvedomujú, aká obrovská mašinéria sa roztočila proti národovcom na Slovensku. Byť dnes národovcom na Slovensku, dovolím si tvrdiť, je rovnaké, ako za socialistického režimu byť politickým disidentom. Navyše s istotou tvrdím, že tí zlí komunisti boli bezduchými amatérmi a slabučkým čajovým odvarom proti molochu dnešného takzvaného demokraticko-pluralitného, slobodného, trhového, liberálneho či ekologického systému. A v jednej veci boli dokonca čestní. Človek vedel na čom je a čo ho čaká. Znie to neuveriteľne, ale mal aspoň takéto istoty. Dnes sa už za vyslovenie pravdy žiaľ, aj zabíja. Sloboda sa totiž v tomto systéme stala výsmechom. Výsmechom do tvárí čestných a pravdu milujúcich ľudí. Slobodu zakopali na najspodnejšie miesto toho najspodnejšieho suterénu dnešnej doby, kde o všetkom a o všetkých rozhoduje kapitál a trh. Trhom sa stala ústavná legislatíva a zákony. Držitelia kapitálu sú však historicky nepoučiteľní. A pravda? Tá pre systém neexistuje, systém má predsa tú svoju, jedinú a správnu pravdu. Byť národovcom je pre tento systém neprijateľné. Byť národovcom vyhlásil tento systém vlády kapitálu za zločin. Vyhlásil mu systematické potláčanie a ničenie. Musíme si uvedomiť, že už aj súkromie každého jedného človeka prestalo existovať. Máme sa snáď uchýliť do systémom vyhradených rezervácií? Alebo predať svoj majetok a vysťahovať sa aj so svojimi rodinami? Aj toto sme tu už mali. Dnes to tu máme opäť. Gérard Depardieu je prvým známym.

Máte ozveny a zvláštne šumenie v telefónoch? Ešte stále nepovažujete prenosný telefón za špičkové odpočúvacie a polohu monitorujúce zariadenie? Niečo píšete v elektronickej forme a máte divný pocit, že vaše najvnútornejšie myšlienky už nie sú iba vaše? Alebo chcete byť niečím výnimočný? Máte iné, než vopred nalinkované predpísané myslenie? Máte pocit, že veci vidíte inak ako ostatní?

Slávny George Orwell mal zrejme veľmi jasnú myseľ keď písal svoj najslávnejší román. Zámerne som ho nenazval utopistickým, pretože žiaľ utópiou nie je. Priatelia. Pouvažujte v tichu svojich hlbokých myšlienok nad mojimi slovami. Nemám úmysel znechutiť vám existenciu. Iba priniesť iskru. Iskru, ktorá verím aspoň v niekoľkých vás zapáli plamienok zamyslenia sa. A z plamienka sa môže stať oheň.

Nám je však cťou, že nasledujeme Toho, ktorý nám dáva nádej. Je to jediná naša nádej v týchto ponurých a temných časoch, kde zlo naplno rozprestrelo svoje krídla nad celým svetom. Nech nás posilňujú Jeho slová plné nádeje a svetla. Poslední budú prvými a prví budú poslednými. To je naša Pravda. To je naša Sloboda. To je naša Cesta.

Miroslav Šuňal
 

Najnovšie číslo

Podporte referendum

Anketa

Prispejete na verejnú zbierku na sochu panovníka Rastislava?
 

Rodný dom ThDr. Tisa

» PayPal transfer «
Výška Vášho príspevku:
* Vyberte čiastku a kliknite na tlačidlo vyššie „Oprava Tisovho domu“

Komu prispievam?
Ako prispieť cez PayPal?

Zábavná Anti SME kampaň

No images