Národ.sk Komentáre Začiatok autonómie?
Začiatok autonómie? PDF Tlačiť E-mail
Komentáre
Napísal Maria   
30.10.2013 16:56

Touto cestou sa chcem podeliť s vami o zážitok, ktorý mi zdvihol tlak. Dovoľujem si vám predložiť tlačivo Oznámenie o čase a mieste konania volieb do VUC. Ja osobne tam vidím začiatok autonómie (aj keď tento postoj Most-híd vo svojej Vízií 2016 odmieta), ale zdravý sedliacky rozum rozpozná odkiaľ fúka vietor. Dané oznámenie je písané v rôznych jazykoch, okrem maďarčiny aj v cigánčine.

Dávam si otázku, prečo?? Do dnešného dňa nikomu nevadilo, že dostávali oznámenia v slovenskom podotýkam štátnom jazyku. V našej obci boli rozdané oznámenia aj čisto v slovenskom jazyku a zvyšný voliči dostali oznámenia v 6 jazykoch. Zrazu sa musíme prispôsobovať menšinám, ktoré nás tlačia do kúta a presadzujú si svoje nároky. V iných štátoch si menšiny vážia, teda musia si vážiť štátny jazyk. Na Slovensku menšiny potláčajú nás Slovákov a ničia náš slovenský jazyk, našu hrdosť a naše práva... a my sa len potichu prizeráme a poklonkujeme. Necháme sa utláčať a zneužívať. Slováci pokiaľ sa nepostavíme voči neprávosti páchanej na slovenskom národe, verte, že o pár rokov sa budú naše deti povinne učiť jazyky menšín. A my, Sloveni budeme zatratení... ale pamätajte...

Sloveni sme od rodu – slovenskému národu ani jeden nebude z nás nikdy na škodu...

Mária

 

Najnovšie číslo

Podporte referendum

Anketa

Prispejete na verejnú zbierku na sochu panovníka Rastislava?
 

Rodný dom ThDr. Tisa

» PayPal transfer «
Výška Vášho príspevku:
* Vyberte čiastku a kliknite na tlačidlo vyššie „Oprava Tisovho domu“

Komu prispievam?
Ako prispieť cez PayPal?

Zábavná Anti SME kampaň

No images