Národ.sk Voľby
Poďakovanie PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Voľby
Napísal SNJ   
30.11.2010 13:21

Slovenská národná jednota ďakuje všetkým voličom, ktorí odovzdali jej kandidátom hlasy v komunálnych voľbách. SNJ nemala "veľké oči" a za svoj úspech považuje, že získala niekoľko starostovských a poslaneckých mandátov. O to viac, že kandidáti SNJ takmer výhradne kandidovali, až na niekoľko výnimiek, samostatne a nie v koalíciách. Napriek falošným rečiam o SNJ, ako o mŕtvej strane, sa ukázalo, že má svoj potenciál a dokázala zabojovať. To z nej robí po komunálnych voľbách najúspešnejšiu mimoparlamentnú národne orientovanú politickú stranu. Vďaka vám voliči, vašu dôveru nesklameme!

 
Nepochopili ste... PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Voľby
Napísal Miroslav Šuňal   
29.11.2010 21:28

Premýšľam, v kontexte skončených komunálnych volieb, či to má ešte cenu. Pretože obete sú vysoké, ale mohli by byť ešte vyššie. Ponuka s akou sme prišli pre Bratislavu bola jasná, priama a nadčasová. Jasné postoje, priama komunikácia smerom k voličovi a nadčasové riešenie problémov. V tomto slede udalostí sa tlačí na jazyk otázka, či sú Bratislavčania zrelí a vyspelí na to, aby si takto formulovaný program osvojili. A či sú vôbec hodní toho, aby sa vôbec niekto pokúsil a vkladal do toho svoju energiu, skúsenosti a silu niečo zmeniť. Od vpádu vojsk Varšavskej zmluvy do novembrových udalostí uplynulo 21 rokov a prišla zmena.

Čítajte viac...
 
14 bodov pre lepšiu Bratislavu PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Voľby
Napísal SNJ   
21.11.2010 09:56

Komunálne voľby 2010 – program kandidátov Slovenskej národnej jednoty pre Bratislavu

Za primátora Bratislavy kandiduje Stanislav Pánis, za starostu miestnej časti Staré Mesto Miroslav Šuňal. Zároveň kandidujú vo volebnom obvode č. 1 - Staré Mesto za poslancov mestského zastupiteľstva pod č. 22 a č. 34. Ich program je jednotný a vzájomne prepojený.

Čítajte viac...
 
Miroslav Šuňal pre server rodinka.sk PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Voľby
Napísal SNJ   
20.11.2010 08:41

Prinášame Vám rozhovor Miroslava Šuňala, kandidáta na starostu Bratislavy - Starého Mesta (č. 5), zároveň kandidáta na poslanca mestského zastupiteľstva Bratislava v obvode č. 1 - Staré mesto, kde kandiduje pod č. 34 a do miestneho zastupiteľstva Staré Mesto v obvode č. 7 - pod číslom 13.

Čítajte viac...
 
Komunálne voľby 2010 PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Voľby
Napísal SNJ   
16.11.2010 16:10

SNJ do tohtoročných komunálnych volieb nominovala viacero kandidátov na primátorov a starostov, ako aj poslancov. Ich podporou zároveň podporíte programové ciele SNJ.

Mestá so zastúpením kandidátov SNJ: Bratislava, Bratislava - Staré Mesto, Brezová pod Bradlom, Moldava nad Bodvou, Nová Baňa, Štúrovo.

Obce so zastúpením kandidátov SNJ:Brhlovce, Čaka, Čečejovce, Hronský Beňadik, Orovnica, Tekovské Nemce, Stará Kremnička, Široké.

Podrobný zoznam kandidátov a ich programov zverejníme v najbližších dňoch!

 
Beseda s kandidátmi na primátora Bratislavy PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Voľby
Napísal SNJ   
08.11.2010 20:07

Zajtra, 9. novembra 2010 si na vlnách Slovenského rozhlasu - Rádia Slovensko môžete po popoludňajšom Rádiožurnále vypočuť reláciu "Z prvej ruky", kde budú diskutovať kandidáti na primátora Bratislavy. Jedným z diskutujúcich je i kandidát Slovenskej národnej jednoty - Stanislav Pánis. Relácia má začiatok o 12:30 hod.

 
Stanislav Pánis, kandidát na primátora Bratislavy v Slovenskom rozhlase PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Voľby
Napísal SNJ   
31.10.2010 10:58

Prinášame Vám prezentáciu volebného programu kandidáta Slovenskej národnej jednoty Stanislava Pánisa, ktorý odznel vo vysielaní Slovenského rozhlasu - Rádia Regina. Stiahnuť mp3

 
Pozvánka na tlačovú konferenciu PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Voľby
Napísal SNJ   
12.10.2010 06:57

Slovenská národná jednota pozýva na svoju tlačovú konferenciu, ktorá sa uskutoční dňa 22. októbra 2010 v Bratislave - Lamači na Vrančovičovej ulici 42 so začiatkom o 13:00 hod. Programom tlačovej konferencie bude predstavenie kandidáta na primátora Bratislavy - Stanislava Pánisa a kandidáta na primátora miestnej časti Staré Mesto - Miroslava Šuňala a ich programových téz.

 
Červené Slovensko PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Voľby
Napísal SNJ   
16.11.2009 13:48

Skončené regionálne voľby dali bodku za súčasným smerovaním Slovenska. Znamenajú drvivé víťazstvo kandidátov socialistického Smeru-SD a liberálneho HZDS. Národné sily musia skonštatovať, že boli odsunuté z koalícií, ako aj vyradené z diania v regiónoch. SNJ jedine potešuje fakt, že jej kandidáti skončili v súboji s SNS či SĽS, ak nie na rovnakých pozíciach v niektorých okresoch, tak minimálne vyrovnane. SNS získala len 9 mandátov a to je vládnou a parlamentnou stranou. Preferencie jej kandidátov boli však na úrovni SNJ či SĽS.

Čítajte viac...
 
Kandidáti do VÚC za SNJ PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Voľby
Napísal SNJ   
31.10.2009 15:47

Dňa 14.11.2009 nás čakajú historicky tretie voľby do krajských zastupiteľstiev, ktorých sa zúčastňuje i Slovenská národná jednota. Postavila celkovo 32 kandidátov (vinou nekompetentného konania zapisovateľky bratislavskej krajskej komisie boli vyradení dvaja kandidáti v Bratislave). Priemerný vek kandidátov je 44 rokov, čo jasne dokumentuje, že ide o ľudí v produktívnom veku, so skúsenosťami a motiváciou. Taktiež dostali priestor i mladí ľudia, ako aj aktívni dôchodcovia. Je priam symbolické, že voľby sa uskutočnia tri dni pred 20. výročím inscenácie s názvom „Nežná revolúcia“. Bolo by načase, aby po 20 rokoch žitia v klame a ilúzii prišla skutočná revolúcia, nielen systémová, ale i v mysliach ľudí. Preto vás vyzývame – zúčastnite sa volieb do VÚC a krúžkujte len kandidátov SNJ, ako aj iných národne orientovaných kandidátov. Žiaden hlas pre červených, modrých či inak prefarbených bývalých komunistov a terajších veľkokapitalistov! Slovenské hlasy musia patriť Slovenskej národnej jednote a národným kandidátom!

Čítajte viac...
 


Najnovšie číslo

Podporte referendum

Anketa

Prispejete na verejnú zbierku na sochu panovníka Rastislava?
 

Rodný dom ThDr. Tisa

» PayPal transfer «
Výška Vášho príspevku:
* Vyberte čiastku a kliknite na tlačidlo vyššie „Oprava Tisovho domu“

Komu prispievam?
Ako prispieť cez PayPal?

Zábavná Anti SME kampaň

No images