Národ.sk Voľby Nepochopili ste...
Nepochopili ste... PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Voľby
Napísal Miroslav Šuňal   
29.11.2010 21:28

Premýšľam, v kontexte skončených komunálnych volieb, či to má ešte cenu. Pretože obete sú vysoké, ale mohli by byť ešte vyššie. Ponuka s akou sme prišli pre Bratislavu bola jasná, priama a nadčasová. Jasné postoje, priama komunikácia smerom k voličovi a nadčasové riešenie problémov. V tomto slede udalostí sa tlačí na jazyk otázka, či sú Bratislavčania zrelí a vyspelí na to, aby si takto formulovaný program osvojili. A či sú vôbec hodní toho, aby sa vôbec niekto pokúsil a vkladal do toho svoju energiu, skúsenosti a silu niečo zmeniť. Od vpádu vojsk Varšavskej zmluvy do novembrových udalostí uplynulo 21 rokov a prišla zmena.

Dnes je od novembrových udalostí rovnako 21 rokov, ale musím konštatovať, žiaľ, Bratislava sa nemení a občanovi vyhovuje stav marazmu aký tu je. Pretože za toľko rokov bašovania modrej a vraj kresťanskej nomenklatúry si aj hlupák otvorí oči. No nie obyvateľ Bratislavy. Čierne stavby, zahusťovanie zástavby, každé druhé vozidlo s inou „ešpézetkou“ ako bratislavskou, zeleň na ústupe, vyrubovanie lesoparku, legalizácie čiernych stavieb, absolútne žiadne športoviská, štadióny. Problémov by sa dalo menovať podstatne, podstatne viac. Ponúkli sme program a riešenia, neprijali ste ho a podporili ste ďalšie ničenie Bratislavy. Že sme nemali bilboardy a všadeprítomné predvolebné plagáty a reklamy z ktorých by sme sa na vás vyretušovane usmievali?

Nie milí Bratislavčania, aj v tomto sme chceli byť transparentní a čistí. Pretože teraz milí Bratislavčania, predvolebné kampane zvolených a vami vyvolených zaplatíte v plnej miere. Nebuďte naivní, že si siahnu na svoje platy. Práve naopak! Kampaň niečo stála. Cena bude vysoká. Aj napriek všetkému mám rád moje rodné mesto, Bratislavu. Vaše zmýšľanie však nie. Radím sa medzi tvrdých lokálpatriotov. Preto budem hlboko uvažovať, či niekedy ešte vložím svoje úsilie vás osloviť. Pretože ako v úvode píšem, obete by mohli byť ešte vyššie. Ale tých vy nie ste hodní. Až na pár výnimiek. Nepochopili ste.

autor je kandidátom SNJ na starostu za mestskú časť Bratislava - Staré Mesto

 

Najnovšie číslo

Podporte referendum

Anketa

Prispejete na verejnú zbierku na sochu panovníka Rastislava?
 

Rodný dom ThDr. Tisa

» PayPal transfer «
Výška Vášho príspevku:
* Vyberte čiastku a kliknite na tlačidlo vyššie „Oprava Tisovho domu“

Komu prispievam?
Ako prispieť cez PayPal?

Zábavná Anti SME kampaň

No images