Národ.sk Vyhlásenia
Odpoveď na šikanu PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Dokumenty
Napísal S. P.   
26.08.2010 06:29

Vec: odpoveď na list zo 17.08.2010 spisová zn. 603/340/528-881428/10/Sik - exekučné oddelenie

Vážená Ing. Ivana Fajnorová, riaditeľka DÚ Bratislava IV.!

Dovoľte, aby som Vás osobne oslovil a uviedol Vás do skutočnej podstaty, čo je cieľom všetkých snáh pri ktorých jedným z nástrojov sa stal i Vami vedený daňový úrad. K môjmu rozhodnutiu napísať Vám, ma viedla neustála snaha určitých síl likvidovať akékoľvek možnosti serióznej obhajoby našej národnej identity a vlastenectva. Nechcem sa rozpisovať koľko zla mi bolo spôsobené za celé obdobie, odkedy som vstúpil do veľkej politiky z tzv. ulice, ako to o nás povedal "veľký kresťanský demokrat" a na hanbu nášho národa prvý ponovembrový predseda SNR maďarón František Mikloško už v roku 1990. Z jeho trpkých politických plodov dodnes ujedá celý náš národ.

Nedá mi však rozhorčenému po neustále sa opakujúcich snahách likvidovať našu politickú stranu nespomenúť, ako som bol prenasledovaný a likvidovaný v tzv. slobodnej spoločnosti, keď to dospievalo až tak ďaleko, že mňa a moju manželku vo vlastnom dome dobili tak, že jej do druhej hodiny rannej zašívali tržnú ranu na hlave. Inokedy nám rozbili všetky okná, či bezdôvodne nás polícia s manželkou zatkla a uväznila o čom všetkom sú záznamy na samotnej polícii.

Čítajte viac...
 
Ocenenia pre SNJ PDF Tlačiť E-mail
Slovenská národná jednota - Dokumenty
Napísal SNJ   
18.10.2009 08:45

Slovenský národný kongres v Kanade udelil najvyššie ocenenie činnosti „Za Boha a národ“ vedeniu politickej strany Slovenská národná jednota za obrovské úsilie vynaložené na dosiahnutie samostatnosti Slovenska, za národno-buditeľskú činnosť vyvíjanú na zvýšenie národného povedomia v slovenskom národe, za nebojácnu obhajobu prvej Slovenskej republiky a jej prezidenta Msgr. Dr. Jozefa Tisu.

Čítajte viac...
 
Kontakty Slovenská národná jednota PDF Tlačiť E-mail

Vrančovičova 42
841 03, Bratislava
Slovensko

tel.: 02/ 64 28 44 03

web: http://snj.sk

mail: Táto e-mailová schránka má aktivovaný spam filter, na prezretie je potrebný aktivovaný Javascript.

Kontakty na krajské organizácie SNJ

Bratislavský kraj:
Miroslav Šuňal, tel.: 0907 795 767, e-mail: Táto e-mailová schránka má aktivovaný spam filter, na prezretie je potrebný aktivovaný Javascript.

Košický kraj:
Jozef Šulík, tel.: 0918 988 239, e-mail: Táto e-mailová schránka má aktivovaný spam filter, na prezretie je potrebný aktivovaný Javascript.

Nitriansky kraj:
Mgr. Štefan Baniar, tel.: 0903 447 453, e-mail: Táto e-mailová schránka má aktivovaný spam filter, na prezretie je potrebný aktivovaný Javascript.

Žilinský kraj:
Mgr. Vladimír Mihálik, tel.: 0915 827 195, e-mail: Táto e-mailová schránka má aktivovaný spam filter, na prezretie je potrebný aktivovaný Javascript.

Banskobystrický kraj:
Marcel Lopušník, tel.: 0902 346 526, e-mail: Táto e-mailová schránka má aktivovaný spam filter, na prezretie je potrebný aktivovaný Javascript. (Banská Bystrica)
Ing. Dušan Rajčan, tel.: 0905 607 143, e-mail: Táto e-mailová schránka má aktivovaný spam filter, na prezretie je potrebný aktivovaný Javascript. (Žiar nad Hronom)

Trenčiansky kraj:
Mgr. Slavomír Hromada, tel.: 0944 130 288, e-mail: Táto e-mailová schránka má aktivovaný spam filter, na prezretie je potrebný aktivovaný Javascript.

Trnavský kraj:
Mgr. Slavomír Hromada, tel.: 0944 130 288, e-mail: Táto e-mailová schránka má aktivovaný spam filter, na prezretie je potrebný aktivovaný Javascript.

 


Najnovšie číslo

Podporte referendum

Anketa

Prispejete na verejnú zbierku na sochu panovníka Rastislava?
 

Rodný dom ThDr. Tisa

» PayPal transfer «
Výška Vášho príspevku:
* Vyberte čiastku a kliknite na tlačidlo vyššie „Oprava Tisovho domu“

Komu prispievam?
Ako prispieť cez PayPal?

Zábavná Anti SME kampaň

No images